Solution Architect - Lazio, Italia - Confidenziale

Confidenziale
Azienda verificata
Lazio, Italia

3 settimane fa

Piero Bianchi

Inviato da:

Reclutatore di talenti per beBee

Descrizione
0365 (regular) M365 (regular) W Cyclad wsppracujemy z wiodcymi midzynarodowymi firmami IT, aby zwikszy ich potencja w dostarczaniu wyjtkowych, nowoczesnych technologii, ktre ksztatuj wiat przyszoci. Nasz Partner, midzynarodowa firma konsultingu technologicznego, buduje globalne centrum serwisowe dedykowane projektowaniu rozwiza transformacji cyfrowej wielkich spek. W tym celu poszukujemy osoby z dowiadczeniem w przygotowywaniu architektury rozwiza na etapie Presales. Poszukujemy Specjalistw z wiedz na temat ofert rozwiza technologicznych w domenach Cloud computing / Cyber security / ITSM / End-user services. Oferujemy prac przy przygotowywaniu koncepcji dla klientw na caym wiecie oraz prac z najwikszymi firmami z kadego sektora. Bdziesz peni rol Specjalisty w zakresie danego obszaru technicznego w zespole Ekspertw z jasn i szybk ciek rozwoju kariery. Jest to idealna oferta dla osb czcych wiedz techniczn i umiejtnoci biznesowe.

Informacje o projekcie Brana:
Technology Consulting
Obszar projektu:
przygotowywanie ofert i architektury rozwiza
Lokalizacja:
100% zdalnie lub hybrydowo
Czas trwania projektu:
staa wsppraca
Jzyk angielski:
B2/C1
Mile widziany:
jzyk francuski
Wynagrodzenie wycznie na umow o prac - do uzgodnienia + bonus roczny
Podre subowe:
do 20%
Metodologia Agile

Zadania:
Odpowiedzialno za przygotowanie poszczeglnych elementw multiserwisowego rozwizania w dedykowanejdomenie, przy wsparciu Architektw, Ekspertw Technicznych i Lidera Zespou
Wsparcie procesu Presales w przygotowanie prezentacji, ofert rozwiza; spotkania z klientami
Zapewnienie szczegowych danych dotyczcych kosztw i licencji dla poszczeglnych elementw rozwizania, bezporednia wsppraca z dostawcami i podwykonawcami
Opracowywanie wsadu do umw SOW / SLA klienta i innej dokumentacji/uzgadnianie wszelkich wyjtkw od standardw
Dostarczanie solidnej wiedzy technicznej na temat podobnych portfeli dostpnych na rynku

Wymagania:
Ponad 2 lata dowiadczenia we wdroeniach rozwiza enterprise opartych na technologiach Microsoft i wspierajcych, ze szczeglnym uwzgldnieniem transformacji O365/M365, transformacji VDI/WVD
Dowiadczenie w projektowaniu architektury dla EUS/O365/M365
Rozumienie kluczowych technologii zwizanych z rozwizaniami opartymi na Microsoft, w tym:
AD/LDAP, Azure AD, SSO, ADFS, SAML
Mile widziane certyfikaty Microsoft:
MCSA:
Office 365, MCSE:
Cloud Platform and Infrastructure, MCSA:
Windows 10 lub ch przystpienia do egzaminu certyfikacyjnego w cigu 12 miesicy

Oferujemy:
Sta umow o prac oraz roczny bonus
Wielokulturowe rodowisko pracy i moliwoci rozwoju zawodowego (UE i poza ni)
Budet szkoleniowy, programy rozwojowe
Elastyczne godziny pracy
Przejrzyst struktur organizacyjn i jasn ciek awansw
Kart Multisport, prywatn opiek zdrowotn, bogaty pakiet kafeteryjny
Ubezpieczenie grupowe
Eventy integracyjne

Altri lavori da Confidenziale