Sales Advisor - Provincia di Bergamo, Lombardia, Italia - H&M

H&M
H&M
Azienda verificata
Provincia di Bergamo, Lombardia, Italia

2 settimane fa

Piero Bianchi

Inviato da:

Reclutatore di talenti per beBee

Descrizione
**Описание на работното място**
Като продавач консултант ще научиш основните процеси на работа в магазина, ще се присъединиш към талантлив екип от нови приятели - и най-важното - ще научиш как да накарате нашите клиенти да се чувстват добре дошли, щастливи и вдъхновени, като същевременно имаш шанс за кариера през целия си живот.
**Основни отговорности**:

- Подсигуряваш, че нашите клиенти винаги са наш приоритет, осурявайки им страхотно клиентско изживяване
- Допринасяш за създаването на среда, която е лесна за пазаруване чрез спазване на най-добрите практики в магазина и страхотната грижа за дрехите
- Споделяш знанията и уменията си с останалите колеги, като активно допринасяш за създаването на страхотен екип, който да отгваря на очакванията на нашите клиенти
- Работиш в съответствие със стандартите, политиките, процедурите и законовите изисквания на H&M
**Квалификации**
Както всички в H&M, ние вярваме, че си позитивен и амбизиозен екипен играч, изпълнен с хъс и оптимисъм.
**В теб търсим**:

- Искрен интерес към това да създаваш най-доброто клиентско изживяване, където всеки може да изглежда и да се чувства добре
- Приятелски, социален и полезен подход към клиентите и колегите; популяризиране на нашите ценности и култура в ежедневната ти работа
- Екипен играч, който обича да работи в динамична среда
**Допълнителна информация**
Това е **почасова позиция**, предлагаща работа на **20** часа седмично. Очакваме твоята кандидатура като ни изпратиш актуално **CV** **на Български език**, не по късно от ** г. **Поради политиката за личните данни, приемаме заявления през кариерната страница на компанията.
**Придобивки**

Предлагаме на всички наши служители в H&M Group атрактивни придобивки и широки възможности за развитие в цял свят. Всички наши служители получават карта за отстъпки за персонал, която може да се използва за всички марки на H&M Group в магазините и онлайн. Марките, за които важи отстъпката, са H&M (включително Beauty и Move), COS, Weekday, Monki, H&M HOME, & Other Stories, ARKET, Afound. В допълнение към отстъпката за персонала, всички наши служители са включени в нашата H&M Incentive Program - HIP. Можете да прочетете повече за нашата H&M Incentive Program тук.
- В допълнение към нашите глобални придобивки, всички наши местни пазари предлагат различни конкурентни предимства и придобивки. Моля, имай предвид, че те могат да се различават в зависимост от вида на заетостта и държавите._

Допълнителни придобивки за България:

- Ваучери за храна
- Осигуровки върху реално брутно възнаграждение
- Възможност за заявяване на Multisport карта на преференциална цена
- Обучения & възможност за кариерно развитие
- Гъвкаво работно време
- Великденски и Коледни ваучери
- Платен отпуск при сключване на брак
- H&M карта-подарък за раждане на бебе
- Ваучер при навършване на 10 години в комппанията
- Възнаг

Altri lavori da H&M